Doprava a logistika
Milan Drška
Sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave
- Obec
- Kostolné
- Od roku
- 1995
- IČO
- 33 444 609
Milan Drška
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 916 13 Kostolné
- Na trhu od
- 1. apríla 1995
- IČO
- 33 444 609
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 52.31)
- Sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave
Podnikanie v číslach
- 31
- rokov na trhu
- 1995
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Milan Drška
Milan Drška – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Kostolné. Podniká od 1. apríla 1995.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave“ (52.31). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad vedľajšia a pomocná činnosť v doprave (Poľnohospodárske mechanizované práce).
Základné údaje
- Obchodné meno
- Milan Drška
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 33 444 609
- Dátum vzniku
- 1. apríla 1995
- Miesto podnikania
- 916 13 Kostolné
- Živnostenský register
- Okresný úrad Nové Mesto nad Váhom, vložka č. 303-2377
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 52.31)
- Sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Milan Drška zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Vedľajšia a pomocná činnosť v doprave (Poľnohospodárske mechanizované práce)
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Milan Drška?
Miesto podnikania je v obci 916 13 Kostolné.
Čím sa Milan Drška zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave“ (52.31). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vedľajšia a pomocná činnosť v doprave (Poľnohospodárske mechanizované práce).
Aké je IČO – Milan Drška?
IČO je 33 444 609.
Odkedy podniká Milan Drška?
Podnikanie začalo 1. apríla 1995. Na trhu pôsobí 31 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.